Üldised müügitingimused

1. Üldtingimused

1.1. Üldised müügitingimused kehtivad www.perepood.eu klientide (edaspidi Klient) ja www.perepood.eu omaniku Diasir OÜ ( edaspidi perepood.eu) vahel.

1.2. Üldised müügitingimused on kooskõlas Eesti Vabariigis kehtivate õigusnormidega. Lähtutakse perepood.eu tooteinfost, hinnakirjast ning ostuinfost.

1.3. perepood.eu jätab endale õiguse muuta ühepoolselt müügitingimusi ja toote hindu, et olla oma tegevuses efektiivne, konkurentsivõimeline, reorganiseerudes või muutes toote valikut. Müügi ja hinnakirja muudatused jõustuvad, kui need on avaldatud perepood.eu poes. Kliendile kehtivad hinnad, mis on perepood.eu lehel ostu sooritamise ajal.

1.4. Esitades tellimuse perepood.eu poes, kinnitab Klient, et on tutvunud müügitingimustega ning on nendega nõus.

2. Hinnakiri

2.1. perepood.eu veebipoes müüdavate toodete hinnad sisaldavad 20% käibemaksu ning on toodud eurodes, ega sisalda kohaletoimetamiskulusid.

2.2. Ostetud Toote hinnale lisandub transpordihind kui soovite kaupa Eestis ära märgitud aadressile.

2.3. Kohale toimetamisekulu ei lisata ka kui klient täidab tellimuse tegemise ajal välja "Tulen ise järele".

3. Ostukorv ja tellimuste vormistamine

3.1. Toote ostukorvi lisamine ei kohusta Klienti veel ostma.

3.2. Klient saab vajadusel muuta Ostukorvis olevate toodete kogust või üldse Ostukorvist toote eemaldada.

3.3. Kui klient vajab lisaks nõustamist, saab küsimused edastada kirjutades või helistades perepood.eu antud kontaktile.

3.4. Tellimuse vormistamisel valib Klient sobiliku kauba kohaletoimetamise- ja makseviisi. Vastavalt kohale toimetamise viisile tuleb märkida Kauba saaja täpne sihtkoht kui soovite kulleri teenust.

3.5. Müügileping loetakse sõlmituks kui Klient on 3 kalendripäeva jooksul tasunud 100% tellimuse summast näidatud arveldusarvele või kasutanud makse tegemiseks pangamoodulit.

4. Tellitud kauba eest tasumine

4.1. Tasumine toimub ettemaksuna pangaülekandega. Diasir OÜ pangaarvele EE351010220230522225.

4.2. Kui Klient soovib tasuda arve alusel, saadetakse Kliendi poolt sisestatud e-posti aadressile ettemaksuarve.

4.3. Ettemaksuarves on ära toodud Kliendi poolt tellitud tooted ning makse tegemiseks panga rekvisiidid ja arveldusarve number.

4.4. Kui klient pole ettemaksu tasunud 3 kalendripäeva jooksul alates ettemaksuarve väljastamisest, siis loetakse tellimus mitte täitmiseks minevaks.

4.5. Toodete eest saab tasuda ka:

  • internetipanga mooduli kaudu;
  • krediitkaartiga.

5. Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine

5.1. Täpsema tarneaja soovitame eraldi üle täpsustada meie klienditeenindajaga. Laos oleva kauba tarneaeg on 1-3 tööpäeva. Palume olla tähelepanelikud Tellija andmete lisamisel, sest selle informatsiooni täpsusest sõltub teenuse kvaliteet ja kiirus.

5.2. Võimalikud Kauba kätte toimetamise viisid Eestis:

  • väljastatakse kliendile Perepoest. Vt täpsemalt "Kontakt";
  • saadetakse kulleri ja postiteenusega.

Kauba saatmine toimub DPD või Omniva kulleri, DPD pickup, Omniva pakiterminali või Itella Smartpost pakiterminali teenuse kaudu. Tellitud kaubad toimetatakse Teieni 1-3 tööpäeva jooksu. Valikus on samuti kauba väljastamine samal päeval meie kaupluses Kohtla-Järvel. Kui eelistate mõnda muud tarnemeetodit, võib rakenduda lisakulu, seega võtke meiega ühendust enne mõne meie pakutava meetodi valimist. Kõik hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu. Tellitud kaubad saadetakse kliendi tellimuses näidatud transpordi aadressile.

Tellimine väljaspoole Eestit

OÜ Diasir saadab tellitud tooteid ka välajspoole Eestit. Palun võtke meiega ühendust enne tellimuse sooritamist, sest saatmusteenuse maksumus võid erineda Eesti sisesest.

5.3 Kaup väljastatakse e-poe keskkonnas välja prinditud arve ning isikut tõendava dokumendi alusel. Kui Kaubale tuleb järgi kolmas isik, keda pole tellimusel märgitud, palume sellest teavitada eelneval info@perepood.eu aadressil.

5.4. Kui teie poolt tellitud tooted on kullerfirmale üle antud, võtab kullerfirma eelnevalt ühendust, et täpsustada Toodete kohale toimetamise aeg ja sihtkoht.

5.5. perepood.eu jätab endale õiguse muuta vajadusel kohale toimetamise viise.

5.6. Kauba vastuvõtmisel tuleb kontrollida selle seisukorda. Puuduste korral tuleb koheselt informeerida meiliaadressil müüjat aadressil info@perepood.eu või kullerfirmat. Võimalusel pildistada probleemset kaupa. Saatelehele alla kirjutades kinnitatakse, et kaup oli korrektne ja komplektne ega oma puudusi.

6. Tellimuse tühistamine

6.1. perepood.eu on õigus tellimus tühistada kui Klient ei ole tasunud vähemalt 3 päeva jooksul tellimuse vormistamisest või kui toodet ei ole enam saadaval ning asendustoodet ei leita.

7. Garantii

7.1. Vastavalt Võlaõigusseadusele on Kliendil õigus pretentsioon esitada 2 aasta jooksul.

7.2. Ootamatu defekti korral tuleb saata kiri e-posti aadressile, lisada arve number või arve koopia, kliendi nimi ja kontaktandmed ning kaebuse sisu. perepood.eu vastab Kliendile 15 päeva jooksul teate saabumisest.

7.3. perepood.eu ei vastuta kui toode on kahjustunud Kliendi süül või hoolimatusest, kui defekt on tekkinud toote ebaõigest kasutamisest või hooldamisest või toode on lihtsalt füüsiliselt kulunud tavapärase kasutamise jooksul.

8. Muud tingimused

8.1. perepood.eu kasutab Kliendi isikuandmeid ainult tellimuse täitmiseks. Andmeid käsitletakse konfidensiaalselt.

8.2. perepood.eu jätab endale õiguse saata Kliendile infot, kui Klient on andnud nõusoleku.

8.3. Käesolevates tingimustes reguleerimata küsimustes juhindutakse Eesti Vabariigis kehtivast seadlusandlusest ning poolte vahelisi suhteid reguleerivatest õigusaktidest.

8.4. Käesolevate tingimuste täitmisest tulenevaid eriarvamusi ja vaidlusi lahendavad pooled eelkõige läbirääkimiste teel. Kui vaidlusi ei õnnestu lahendada poolte läbirääkimiste teel, on mõlemal poolel õigus pöörduda Tarbijakaitseametisse või Kohtusse.