Tagastustingimused

Tagastusõigus

E-poest ostetud kaubad saab soovi korral tagastada. Tagastamise õigus kehtib 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest (pakiautomaati tellitud toodetele alates pakiautomaati saabumise teate kättesaamisest) ning seda ka juhul, kui tegemist ei ole puudusega kaubaga.

Esita tagastamise avaldus

Kauba tagastamiseks täida ära koos kaubaga saadud tagastusleht, märkides ära tagastatavad tooted ja nende kogused. Täidetud dokument edasta koos tagastatava kaubaga PEREPOELE. Tagastamiseks peate täitma saadetise ja arvega kaasas oleva tagastuslehe.

Kaup tagasta võimalusel originaal-transpordipakendis ning kõik ühe tellimuse raames tagastatavad kaubad korraga. Tagastamisega seotud otsesed kulud kannab klient. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja rikkumata.

Perepood tagastab ostusumma

Tagastatud kauba eest tagastab Perepood kliendile ostusumma viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul. Tagasimakse tehakse samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.

Lepingust taganemiseks loetakse ka juhud, kus klient ei tule 14 päeva jooksul kaubale järele või ei võta kaupa välja postiautomaadist 7 kalendripäeva jooksul. Tagastame sellistel juhtudel raha tagastatud kauba eest viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.

Rikutud või kahjustanud tooteid tagastada ei ole võimalik.